Fotografie ilustrujicí událost Fašánek <br>Povídala vrána vráně, že si spolu koupí sáně!

Fašánek

Povídala vrána vráně, že si spolu koupí sáně!

Česká filharmonie

Sukovu síň a přilehlé prostory proměníme v les, zahřejeme a nakrmíme zkřehlé ptáčky. Dny v prosinci jsou tuze krátké, a tak si na cestu k adventnímu věnci posvítíme lucerničkami.

Vzdělávací programy
Délka koncertu 1 hod 30 min
Program

Cyklus dílen vychází z tradičních lidových říkadel, písniček a tanců, z odkazu Pavla Jurkoviče a z přesvědčení, že lidová poezie je nadčasová, stále aktuální a přitom v sobě nese moudrost našich prababiček a pradědů. Její působivé zpracování vtáhne nejmenší školačky a školáky i jejich učitele. Společným motivem všech setkání je proutěný věnec, symbol času a věčnosti, který společně při každém setkání ozdobíme.

Interpreti

Každý díl workshopu tematicky propojuje hudebně-pohybové aktivity s aktuálním ročním obdobím. Lektorky Monika Václová a Kateřina Klementová také nabídnou učitelům didaktické materiály se zpracovanými návaznými aktivitami pro využití ve škole.

Fotografie ilustrujicí událost Fašánek <br>Povídala vrána vráně, že si spolu koupí sáně!
Rudolfinum — Sukova síň a další prostory Rudolfina
1. 12. 2020  úterý — 09.30
2. 12. 2020  středa — 09.30
11. 12. 2020  pátek — 09.30

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.: +420 227 059 227
E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. (v červenci a srpnu do 15.00 hod.).

Sukovu síň a přilehlé prostory proměníme v les, zahřejeme a nakrmíme zkřehlé ptáčky. Dny v prosinci jsou tuze krátké, a tak si na cestu k adventnímu věnci posvítíme lucerničkami. Svatá Lucie noci upije, ale dni nepřidá! Jméno Lucie znamená světlá a zářící, ještě před zimním slunovratem tak trochu čaruje s časem, kdy vycházejí a zapadají hvězdy. A my budeme kouzlit se světlem a tmou. „A koledu k tomu, pak utečem domu!“