Betlémská v Rudolfinu (dílny)
Doprovodný program

Česká filharmonie

Doprovodný program

12.30–13.00 doprovodný program s výtvarnou a hudebními dílnami
13.00–13.10 pauza
13.10–13.40 pokračování doprovodného programu
14.00–15.00 koncert ve Dvořákově síni

1) výtvarná dílna v Sukově síni – vstup bez registrace (omezená kapacita!)
2) doprovodný program ve Dvoraně – vstup bez registrace
3) hudební dílny – registrace NUTNÁ (POZOR – OMEZENÁ KAPACITA!)

Před zakoupením dětských vstupenek na doprovodný program si, prosím, pečlivě pročtěte praktické informace a organizační pokyny k akci/ (FAQ).

Upozorňujeme, že kavárna bude uzavřená.

Pro děti s rodiči
Rudolfinum — Rudolfinum

Rudolfinum

Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
ne 26. 11. 2017 / 12.30

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Dětské vstupenky na hudební a pohybové dílny za 100 Kč je možné od uvedeného data zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo on-line na ceskafilharmonie.cz. Doprovod dítěte vstupenku na dílny nepotřebuje. Na tyto dílny je třeba se registrovat. Více informací si prosím přečtěte v "Praktických pokynech".

Výtvarné dílny jsou pro účastníky koncertu zdarma bez předchozí registrace. 

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.)

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • Program je vhodný pro děti od 5 do 10 let.
  • Prodej vstupenek na doprovodný program probíhá jak v pokladně Rudolfina, tak online.
  • Dětské vstupenky na doprovodný program za 100 Kč jsou k dispozici jen po zakoupení dětské vstupenky na koncert (nelze ji pro děti zakoupit samostatně). Bez vstupenky na koncert není vstupenka na doprovodný program ani registrace na hudební dílny platná. Více o koncertu ZDE.
  • Doprovod dítěte, který má platnou vstupenku na koncert, má na doprovodný program vstup volný.
  • Účast na hudebních dílnách je podmíněna registrací (do konkrétní skupiny a na konkrétní čas). Odkaz na internetový registrační formulář najdete přímo na vstupence i eVstupence na doprovodný program. Registrace platí na přesný čas a barvu dílny. Kapacita hudebních dílen je omezena, ve formuláři uvidíte u každého workshopu aktuální počet volných míst. Formulář bude přístupný od 4. 9. 2017 od 10.00 hod. do 24. 11. 2017 do 12.00 hod.
  • Na výtvarnou dílnu a program ve Dvoraně není potřeba se registrovat. 
  • Každé dítě se může registrovat na jednu nebo obě hudební dílny, výtvarná dílna je bez registrace, ale má omezenou kapacitu (pokud si zaregistrujete obě hudební dílny, velmi pravděpodobně výtvarné tvoření nestihnete).
  • Doprovod má na hudební dílny vstup volný. Jeho účast na workshopu však není nutná.

FAQ

Co to vůbec je ten workshop? Jak si ho mám představit?

Workshop je dílnička pro děti s hudební (a pohádkovou) tématikou. Za 25 minut se děti pod vedením lektora a hudebníků dozvědí zajímavosti o hudebních nástrojích, zazpívají si i zatančí.

Odkaz na registrační formulář najdete přímo na vstupence. Ve formuláři zapíšete svá dítka na konkrétní čas a do konkrétní skupiny. Tato rezervace dílny je závazná. Registrační formulář je spuštěn společně s předprodejem vstupenek na dílny. Uzavřen bude v pátek 24. 11. 2017 ve 12.00 hod.

Kde se workshopy odehrají?

Celý program začíná ve Dvoraně. V Sukově síni na vás bude čekat výtvarná dílna. Hudební dílny se budou odehrávat na různých místech v Rudolfinu, i tam, kam se běžně nedostanete (třeba v šatně pro dirigenty nebo prezidentském salónku).

Kudy do Rudolfina?

Rozhodně hlavním vchodem budovy. Po vstupu si budete moct odložit v šatnách. U hlavního vchodu na Vás budou čekat ochotní lidé z týmu vzdělávacího oddělení, kteří Vám poradí a pomohou.

Co rodiče? Mají být také na workshopech?

Určitě! Většině dílniček mohou rodiče přihlížet (u předškolních dětí je jejich účast dokonce podmínkou). Ale pokud budete přeci jen svou ratolest chtít na 25 minut nechat na dílničce, je pro vás připravena rudolfinská kavárna s občerstvením.

V případě jakýchkoli potíží či nejasností nám prosím napište na adresu info@ceskafilharmonie.cz