Fotografie ilustrujicí stránku  Předsvatojánská Doprovodný program (ZRUŠENO)

Předsvatojánská

Doprovodný program (ZRUŠENO)

Česká filharmonie

Koncert i jeho doprovodný program jsou ZRUŠENY. Vstupné vám bude navráceno v plné výši. O jednotlivých postupech při navrácení vstupného viz informace níže. S dotazy se prosím obraťte na náš zákaznický servis na tel.: +420 227 059 227, nebo na e-mail: info@ceskafilharmonie.cz. Děkujeme za pochopení. 18. 6. 2017 bude pokladna ČF v Rudolfinu otevřena

Vzdělávací programy
Pro děti s rodiči
Program

Při platbě kartou online a při platbě převodem
Peníze vám budou automaticky vráceny přímo na účet, z nějž jste vstupenky uhradili. V případě platby online se vratka uskuteční do 7 pracovních dní. V případě platby převodem předpokládáme vrácení peněz do tří týdnů, vše nejdříve musí projít přes účetní oddělení ČF.

Při platbě hotově/kartou v pokladně České filharmonie v Rudolfinu
Vstupné vám bude při předložení vstupenky na daný koncert navráceno v plné výši přímo v pokladně ČF v Rudolfinu, nejpozději však do konce června 2017. Vstupenky si případně můžete i vyměnit za vstupenky na jiný koncert/edukativní pořad České filharmonie v sezoně 2017/2018 ve stejné nebo vyšší hodnotě s doplatkem. Nové vstupenky si již můžete zarezervovat na www.ceskafilharmonie.cz.

Vstupenky zakoupené v pokladně ČF v Rudolfinu lze vrátit/vyměnit pouze na tomto místě. Provozní doba pokladen ČF: po-pá 10.00–18.00 hod. Dne 18. 6. 2017 bude pokladna ČF v Rudolfinu otevřena od 14.00 do 16.00 hod.

Při platbě hotově/kartou na prodejních místech Colosseumticket
Vstupné vám bude při předložení vstupenky na daný koncert navráceno v plné výši v místě, kde jste vstupenku zakoupili, nejpozději však do konce června 2017. Vstupenky si případně můžete i vyměnit za vstupenky na jiný koncert/edukativní pořad České filharmonie v sezoně 2017/2018 ve stejné nebo vyšší hodnotě s doplatkem. Vstupenky zakoupené na daném prodejním místě Colosseumticket lze vrátit/vyměnit pouze na tomto místě.

Fotografie ilustrujicí událost Předsvatojánská Doprovodný program (ZRUŠENO)
Rudolfinum — Rudolfinum

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  ++420 778 532 539

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.

FAQ