Fotografie ilustrujicí stránku  Filharmonici na pokračování Filharmoničtí bicisté

Filharmonici na pokračování

Filharmoničtí bicisté

Česká filharmonie

Skvělá příležitost poznat postupně mnohé nástroje symfonického orchestru a spolu s nimi i hráče České filharmonie a jejich hosty. Všemi koncerty tohoto cyklu ve Dvořákově síni provází Klára Boudalová. Program doporučujeme pro děti od 5 do 10 let. Ke koncertu se váže doprovodný workshop pro rodiče s dětmi, bližší informace a prodej vstupenek ZDE

Délka programu 1 hod
Pro děti s rodiči
Program

Který filharmonický hudebník ovládá hru na úplně nejvíc různých nástrojů? Ano, bicista! Umí totiž zahrát na nespočet více či méně podivných nástrojů od trianglu až po něco, čemu se říká „okurka“. Tajemný obsah skladu bicích nástrojů objevíte s filharmoniky a jejich učedníky.

Doprovodný workshop
Ke koncertu se váže doprovodný workshop pro rodiče s dětmi, který se uskuteční v sobotu 21. dubna 2018 od 15. hodin v Sukově síni Rudolfina. Jednotlivé vstupenky na workshopy v ceně 100 Kč (dítě) a 150 Kč (dospělý) jsou k dispozici pouze po zakoupení vstupenky na daný koncert. Kapacita míst na workshopech je omezena. Bližší informace o náplni workshopu ZDE

Účinkující

bicisté České filharmonie

Fotografie ilustrujicí událost Filharmonici na pokračování Filharmoničtí bicisté
Rudolfinum — Dvořákova síň

Ceny vstupenek na koncert od 120 do 250 Kč, ceny abonmá od 600 do 1200 Kč; pro děti do 15 let platí 50% sleva, a to i na abonentní vstupenku.

Ke koncertům 28. ledna, 22. dubna a 17. června 2018 nabízíme doprovodné workshopy pro rodiče s dětmi. Termíny workshopů jsou uvedeny v kolonce "program" v detailu jednotlivých akcí.

Jednotlivé vstupenky na workshopy v ceně 100 Kč (dítě) a 150 Kč (dospělý) jsou k dispozici pouze po zakoupení vstupenky na daný koncert, a to od 5. června 2017 od 10.00 hod. Kapacita míst na workshopech je omezena.

Prodej vstupenek v pokladně České filharmonie v Rudolfinu, on-line na ceskafilharmonie.cz. Rezervace on-line nebo přes zákaznický servis ČF.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9 do 18 hodin. (V červenci a srpnu do 15.00 hod.)