Král a chuďas (dílny)
Doprovodný program

Česká filharmonie

Hudební a pohybové dílny navazují hudebně i tematicky na koncert Král a chuďas. Děti i jejich rodiče si budou v Rudolfinu hrát na krále, královny, prince, princezny, ale vyzkouší si třeba i tance poddaných. Hravé dílny nám připomenou kouzlo doby, kdy nejen umělci, ale i vládcové ctili harmonii, zvláště pak tu hudební – budeme zpívat, tančit i spol

Vzdělávací programy
Rudolfinum — Rudolfinum

Rudolfinum

Česká republika Praha 1

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Dětské vstupenky na hudební a pohybové dílny za 100 Kč je možné od uvedeného data zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo on-line na ceskafilharmonie.cz. Doprovod dítěte vstupenku na dílny nepotřebuje. Na tyto dílny je třeba se registrovat. Více informací si prosím přečtěte v "Praktických pokynech".

Výtvarné dílny jsou pro účastníky koncertu zdarma bez předchozí registrace. 

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.)

PRAKTICKÉ INFORMACE 

  • Doporučený věk je stanoven u každé dílny. Prosíme o jeho respektování. V kompetenci lektora je nepřijmout do dílny děti mladší, než je požadováno, přestože bude mít dětský návštěvník platnou vstupenku.
  • Prodej vstupenek na hudební dílny probíhá jak v pokladně ČF v Rudolfinu, tak on-line.
  • Dětská vstupenka na hudební dílnu je k dispozici jen po zakoupení dětské vstupenky na koncert (nelze ji pro děti zakoupit samostatně). Bez vstupenky na koncert není vstupenka na dílnu platná. Více o koncertu ZDE.
  • Účast na hudebních dílnách je podmíněna předchozí registrací (odkaz na registrační formulář je uveden na vstupence i eVstupence k doprovodnému programu. Odkaz zadejte do "adresního řádku", nikoli do řádku pro vyhledávání a registrujte se na konkrétní dílnu). Registrovat se můžete od 4. 9. 2017 od 10.00 hod. do 1. 12. 2017 do 12.00 hod.
  • Vstup na výtvarnou dílnu je pro účastníky koncertu zdarma, bez předchozí registrace. Výtvarná dílna není věkově omezena.
  • Doprovod (rodiče, prarodiče) má na doprovodný program vstup volný, podmínkou je platná vstupenka na koncert. Jeho účast na dílnách není nutná s výjimkou dílny „Královská korunovace,“ kde je účast jednoho z rodičů požadována (program dílny je koncipován pro děti a jejich rodiče).  
  • Rozhodnutí o účasti rodičů na dílnách je v kompetenci konkrétního lektora.

FAQ

Proč je nutné respektovat věkové doporučení?

Náročnost jednotlivých dílen je cílena na určitou věkovou skupinu. Pro mladší děti bude program příliš náročný. Dle našich zkušeností tak o program ztratí po čase zájem a snaží se zabavit něčím jiným. To je zcela přirozená reakce, která ale narušuje soustředění starších dětí, které by program zvládly. Prosíme, respektujte tedy naše doporučení.

Doporučený věk je uvedený u každé jednotlivé dílny.

Kde se workshopy odehrají?

Workshopy se konají v různých prostorách Rudolfina a konkrétní sály a místnosti máte uvedené na vstupence. U vchodu na Vás bude čekat edukativní tým, který Vám ochotně vysvětlí, jak najdete to správné místo. Zároveň pro Vás nachystáme jednoduchou navigaci.

Kudy do Rudolfina?

Rozhodně hlavním vchodem budovy. Po vstupu si budete moct odložit věci v šatnách. U hlavního vchodu na Vás budou čekat ochotní lidé z týmu vzdělávacího oddělení, kteří Vám poradí a pomohou.

V případě jakýchkoli potíží či nejasností nám prosím napište na adresu info(zavinac)ceskafilharmonie.cz