Fotografie ilustrujicí stránku  Filharmonici na pokračování Pražský barokní soubor

Filharmonici na pokračování

Pražský barokní soubor

Česká filharmonie

Skvělá příležitost poznat postupně mnohé nástroje symfonického orchestru a spolu s nimi i hráče České filharmonie a jejich hosty. Všemi koncerty tohoto cyklu ve Dvořákově síni provází Klára Boudalová. Program doporučujeme pro děti od 5 do 10 let. Ke koncertu se váže doprovodný workshop pro rodiče s dětmi, více informací a prodej vstupenek ZDE

Délka programu 1 hod
Pro děti s rodiči
Program

Tahle hudební hostina bude opravdu bohatá! Protože kam jinam by měly patřit pořádné – nejen hudební – lahůdky než na královský dvůr? My budeme vybírat kousky vskutku znamenité a hodné uší princů a princezen; právě v ně se během našeho koncertu proměníte!

Doprovodný workshop
Ke koncertu se váže doprovodný workshop pro rodiče s dětmi, který se uskuteční v sobotu 27. ledna 2018 od 15. hodin v Sukově síni Rudolfina. Jednotlivé vstupenky na workshopy v ceně 100 Kč (dítě) a 150 Kč (dospělý) jsou k dispozici pouze po zakoupení vstupenky na daný koncert. Kapacita míst na workshopech je omezena. Bližší informace o náplni workshopu ZDE

Účinkující

Pražský barokní soubor

Vojtěch Jouza
umělecký vedoucí

Fotografie ilustrujicí událost Filharmonici na pokračování Pražský barokní soubor
Rudolfinum — Dvořákova síň

Ceny vstupenek na koncert od 120 do 250 Kč, ceny abonmá od 600 do 1200 Kč; pro děti do 15 let platí 50% sleva, a to i na abonentní vstupenku.

Ke koncertům 28. ledna, 22. dubna a 17. června 2018 nabízíme doprovodné workshopy pro rodiče s dětmi. Termíny workshopů jsou uvedeny v kolonce "program" v detailu jednotlivých akcí.

Jednotlivé vstupenky na workshopy v ceně 100 Kč (dítě) a 150 Kč (dospělý) jsou k dispozici pouze po zakoupení vstupenky na daný koncert, a to od 5. června 2017 od 10.00 hod. Kapacita míst na workshopech je omezena.

Prodej vstupenek v pokladně České filharmonie v Rudolfinu, on-line na ceskafilharmonie.cz. Rezervace on-line nebo přes zákaznický servis ČF.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9 do 18 hodin. (V červenci a srpnu do 15.00 hod.)