Fotografie ilustrujicí stránku  Filharmonici na pokračování Dvouplátková show s fagotisty a hobojisty

Filharmonici na pokračování

Dvouplátková show s fagotisty a hobojisty

Česká filharmonie

Skvělá příležitost poznat postupně mnohé nástroje symfonického orchestru a spolu s nimi i hráče České filharmonie a jejich hosty. Všemi koncerty tohoto cyklu ve Dvořákově síni provází Klára Boudalová. Program doporučujeme pro děti od 5 do 10 let.

Délka programu 1 hod
Pro děti s rodiči
Program

Co mají společného bota, hůl, křídlo a eso? Necháte se poddat? Fagot! A nejen že je tenhle málo známý nástroj složený z legračně pojmenovaných částí, ale je navíc nepostradatelný, pokud potřebujete zahrát například startující helikoptéru. Na koncertě se k němu přidá ještě jeden jeho blízký příbuzný: hoboj. A od filharmoniků a také od žáků a studentů z celé republiky se dozvíte, proč se oběma nástrojům vlastně říká „dvouplátek“! Ve spolupráci s Českým spolkem dvouplátkových nástrojů.

Fotografie ilustrujicí událost Filharmonici na pokračování Dvouplátková show s fagotisty a hobojisty
Rudolfinum — Dvořákova síň

Ceny vstupenek na koncert od 120 do 250 Kč, ceny abonmá od 600 do 1200 Kč; pro děti do 15 let platí 50% sleva, a to i na abonentní vstupenku.

Ke koncertům 28. ledna, 22. dubna a 17. června 2018 nabízíme doprovodné workshopy pro rodiče s dětmi. Termíny workshopů jsou uvedeny v kolonce "program" v detailu jednotlivých akcí.

Jednotlivé vstupenky na workshopy v ceně 100 Kč (dítě) a 150 Kč (dospělý) jsou k dispozici pouze po zakoupení vstupenky na daný koncert, a to od 5. června 2017 od 10.00 hod. Kapacita míst na workshopech je omezena.

Prodej vstupenek v pokladně České filharmonie v Rudolfinu, on-line na ceskafilharmonie.cz. Rezervace on-line nebo přes zákaznický servis ČF.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9 do 18 hodin. (V červenci a srpnu do 15.00 hod.)