Fotografie ilustrujicí stránku  Klub Filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert

Klub Filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert

Česká filharmonie

Abonmá na cyklus je platné pouze při koupi vstupenek na závěrečný koncert z cyklu Filharmonici na pokračování, tj. K prameni hudby s Orchestrální akademií České filharmonie 7. 6. 2020. Workshopy je možné zakoupit pouze jako celé abonmá, nikoliv jednotlivě.

Koncert z řady Klub FNP
Délka programu 2 hod
Pro děti s rodiči
Program

Pět setkání, na kterých vezmeme váš rodinný tým na napínavou cestu do hlubin hudby. Na první dílně se seznámíte s tím, jak fungují bicí a smyčcové nástroje a některé si sami vyrobíte. Na druhém setkání vás čekají nástroje dechové. Při třetím setkání budeme pod vedením opravdových skladatelů společně komponovat skladbu na vlastnoručně vyrobené nástroje. Čtvrtou dílnu věnujeme kromě společného nácviku naší skladby také výrobě kostýmů a dekorací pro slavnostní koncertní premiéru. Páté setkání bude napínavá „generálka“ a vše vyvrcholí slavnostním uvedením naší vlastní skladby s celým orchestrem na závěrečném koncertě cyklu Filharmonici na pokračování. Jedinečná šance zažít hudbu a koncertní atmosféru v České filharmonii zevnitř, intenzivně a společně!

Účinkující

Klára Boudalová 
lektorka 

 

Fotografie ilustrujicí událost Klub Filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert
Rudolfinum — Sukova síň
14. 12. 2019  sobota — 14.00
Zrušeno
18. 1. 2020  sobota — 14.00
Zrušeno
4. 4. 2020  sobota — 14.00
Zrušeno
6. 6. 2020  sobota — 14.00
Zrušeno

Program lze zakoupit pouze jako abonmá, nikoliv jako jednotlivé vstupenky: děti 600 Kč, dospělí 800 Kč. 

Abonmá bude možné zakoupit od 10. 6. 2019 od 10.00 hod.

Vstupenka na cyklus je platná pouze při koupi vstupenek na závěrečný koncert z cyklu Filharmonici na pokračování, tj. K prameni hudby s Orchestrální akademií České filharmonie dne 7. 6. 2020.

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.

Praktické informace

  • Abonmá na cyklus je platné pouze při koupi vstupenek na závěrečný koncert z cyklu Filharmonici na pokračování, tj. K prameni hudby s Orchestrální akademií České filharmonie 7. 6. 2020.
  • Workshopy je možné zakoupit pouze jako celé abonmá, nikoliv jednotlivě. Abonentní řadu můžete zakoupit v sekci Koncerty/Koncertní řady ZDE.
  • Striktní věkové omezení pro děti 6–9 let. Na jednoho dospělého účastníka mohou být maximálně dvě děti. Dospělí jsou aktivními účastníky dílen!