Piknik v Rudolfinu
Doprovodný program ke koncertu

Česká filharmonie

 Doprovodný program Pikniku v Rudolfinu se spoustou her ve Dvoraně, výtvarnou dílnou v Sukově síni a hudebními workshopy v dalších prostorách Rudolfina.

Hudební workshop s rašícími rarášky aneb vypěstujte si housle 

Před zakoupením vstupenek na doprovodný program si, prosím, pečlivě pročtěte Praktické informace a FAQ. Pro účastníky celého programu jsou pokyny v těchto odkazech závazné.

Edukativní programy
Rudolfinum — Dvorana

Rudolfinum

Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
ne 8. 5. 2016 / 13.45

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.

Neděle 8. května 2016

13.45–15.30 doprovodný program

16.00–17.00 koncert

celé Rudolfinum

Registrujte se na Hudební workshop s rašícími rarášky aneb vypěstujte si housle

Než se nadějete, vyroste ze semínka pořádný strom. A pak jsou najednou ze stromu housle, nebo třeba hoboj! Ale kdo chce hrát, musí ještě dřevu vtisknout duši. Jak se to dělá, to vám ukáží naši hudebníci. Ti totiž umí hrát i na kus duté větve a nejsou to žádná dřeva!

O co přesně půjde: Hravá a interaktivní dílna s maximálním počtem 25 dětí ve skupině, během které se malí účastníci setkají s hudebníky (na každé dílně představíme 2 nástroje vyrobené ze dřeva) a dozví se něco o jejich výrobě a způsobu hraní. Čeká na ně i taneční rozcvička a dokonce speciálně pro rudolfinský Piknik složené jarní písničkové zaklínadlo. A zkušení lektoři v roli trávových skřítků.

Před zakoupením vstupenek na doprovodný program si, prosím, pečlivě pročtěte Praktické informace a FAQPro účastníky celého programu jsou pokyny v těchto odkazech závazné.

Dětské vstupenky na doprovodný program jsou k dispozici jen po zakoupení vstupenky na koncert. Vstupenka na doprovodný program je bez vstupenky na koncert neplatná! Doprovod dítěte má na workshop vstup volný.