Hledat

Víno Carmenere 2017

Vychutnejte si tóny lesního ovoce, višní, čokolády a švestkových povidel, které zní každou kapkou výtečného Carmenere barrique z řady Chateau Dowina.


Parametry
Víno s přívlastkem pozdní sběr, barrique / SUCHÉ
Vinařská oblast Morava, podoblast velkopavlovická, obec Rakvice, trať Trkmansko

420 Kč

na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží aktuálně neprodáváme online.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info@ceskafilharmonie.cz

Fotografie ilustrujicí produkt Víno Carmenere 2017

Ve spolupráci s vinařstvím Vinselekt Michlovský jsme vybrali dvojici výtečných vín, kterou nyní můžete pořídit ve filharmonickém Rudolfinum shopu. Červené suché víno Carmenere z řady Chateau Dowina vás osloví svou plnou chutí a nenapodobitelným charakterem.

Hrozny pochází z vinice s regulovanou sklizní. Jsou zpracovány technologií kontrolované fermentace s prodlouženým zráním na pevných částech hroznů. Víno dlouhodobě zrálo v barikových sudech z francouzského dubu s významnou účastí nových sudů.

Buket zavařeného lesního ovoce doprovází višně v čokoládě podpořené švestkovými povidly s černorybízovým dipem. V chuti je víno vrstevnaté bohatě strukturované s výraznými elagotaniny v závěru.

Sklenka tohoto Carmenere perfektně doladí hovězí steak nebo zvěřinu, skvěle se také hodí k sýrům s plísní na povrchu.

Zakoupíte v Rudolfinum shopu


Rádi vás v našem designovém obchodě uvítáme každý den včetně víkendu od 14 do 18 hodin.

Obrázek cf_nove_interiery_webres_12_-c-_petrahajska.jpg