Sněhulák - přívešek na řetízku

Designový náhrdelník z vánoční filharmonické kolekce, který neroztaje ani během těch nejvroucnějších hudebních prožitků. Ideální doplněk na orchestrální i komorní koncerty.

Fotografie ilustrujicí produkt Sněhulák - přívešek na řetízku

1390 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží je aktuálně vyprodané a již pro vás vyrábíme další kusy.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Prkna podia Dvořákovy síně odolávala koncertnímu náporu a vytížení přes tři dekády. Letos už bylo načase dát podlaze koncertního sálu nový lesk. Podium prošlo celkovou rekonstrukcí a ze starého dřeva jsme vyrobili vánoční kolekci designových šperků a doplňků. Kousky prken, na nichž se odehrávala historie České filharmonie, vám nyní můžou dělat radost každý den.

Řetízek z chirurgické oceli nese tři patra, vrchní dvě tvoří kuličky z foukaného skla, spodní patro patří dřevěné krychli z prken podia. Design náhrdelníku zpracovala šperkařka Marie Poláčková autorka značky KO-RA-LE. Sněhulák je součástí limitované vánoční kolekce a je dostupný pouze v počtu 30 kusů. Tak s pořízením neváhejte.

Kousky z vánoční kolekce dárků vyrobených z prken Dvořákovy síně můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Zboží objednané nejpozději 14. 12. vám odešleme či připravíme k vyzvednutí do Vánoc.

Jak to s celou rekonstrukcí bylo?


Proč se pódium Dvořákovy síně muselo vyměnit, kolik času bylo na rekonstrukci vyhrazeno a z jakého dřeva Sněhulák vlastně vznikl?

Vše se dozvíte v online magazínu České filharmonie.

To mě zajímá

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?