Manžetové knoflíčky

Připraveni na koncert České filharmonie, ale pořád něco chybí? Možná to jsou manžetové knoflíčky ze dřeva podia Dvořákovy síně, které váš oblek doladí do posledního tónu.

Fotografie ilustrujicí produkt Manžetové knoflíčky

1390 vč. DPH / dostupnost skladem méně než 10 ks na dotaz

Kdy dostanu zboží?

Zboží je aktuálně vyprodané a již pro vás vyrábíme další kusy.

O dostupnosti se informujte na ​​​​​​​info(zavinac)ceskafilharmonie.cz

Když Dvořákova síň dostala během léta zbrusu nové podium, přemýšleli jsme, co se vzniklou hromadou dřeva udělat. Nápadů padala spousta, jeden kreativnější než druhý. Nakonec jsme vytvořili kolekci designových doplňků, díky kterým můžete mít kousek České filharmonie neustále u sebe.

Elegantní manžetové knoflíčky vznikly pod rukama dřevařů z beskydské firmy BeWooden. Ta se na dřevěné výrobky specializuje, a tak se každý kousek pyšní tou nejvyšší kvalitou. Knoflíčky jsou minimalistické, lehké a perfektně doplní oblek i smoking.

Kousky z vánoční kolekce dárků vyrobených z prken Dvořákovy síně můžete objednávat online nebo zakoupit v Rudolfinum shopu. Ten je pro návštěvníky otevřený každý den od 14 do 18 hodin, v den konání koncertu od 14 do 22 hodin. Vstup do Rudolfinum shopu vede skrze hlavní vchod do budovy.

Zboží objednané nejpozději 14. 12. vám odešleme či připravíme k vyzvednutí do Vánoc.

Jak to s celou rekonstrukcí bylo?


Proč se pódium Dvořákovy síně muselo vyměnit, kolik času bylo na rekonstrukci vyhrazeno a z jakého dřeva manžetové knoflíčky vlastně vznikly?

Vše se dozvíte v online magazínu České filharmonie.

To mě zajímá

Obchodní podmínky

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?