Média

Tiskový servis České filharmonie
Tiskový servis

O aktuálním dění v ČF na jednom místě: tiskové zprávy, fotografie orchestru, dirigentů a jednotlivých interpretů, fotografie z akcí a další materiály k volnému užití.

Online magazín České filharmonie
Online magazín České filharmonie

Několikrát do roka přinášíme novinky a zajímavosti z České filharmonie a Rudolfina. Články, videa, rozhovory s dirigenty a sólisty, fotoreportáže...

Audio / Video
Audio / Video

Chcete si poslechnout Českou filharmonie bez ohledu na čas či místo? Nebo ji dokonce vidět v akci? Přinášíme vám spoustu audiovizuálních ukázek z nejen koncertní činnosti orchestru.

Virtuální prohlídka Rudolfina
Virtuální prohlídka Rudolfina

Projděte si pohodlně sídlo České filharmonie. Prohlédněte si koncertní sály i reprezentační prostory, Galerii Rudolfinum nebo třeba kavárnu ve Sloupcovém sálu. Krásy Rudolfina online na počítači, tabletu nebo mobilu.

Nahrávání
Nahrávání

Orchestr nejen pilně koncertuje, ale také intenzivně nahrává přední díla českého i světového hudebního fondu. Představujeme vám nedávné i právě aktuální nahrávací projekty České filharmonie.

Výroční známky
Výroční známky

U příležitosti oslav 120 let od vzniku České filharmonie vydává Česká pošta sešitek s osmi poštovními známkami.

Generální mediální partner České filharmonie

Málokdo ví, že loni odvysílal ČT art 176 koncertů všech hudebních žánrů. Seznamte se s dalšími zajímavosti o České televizi.