Vstupenky na jednotlivé koncerty

Česká filharmonie nabízí jednotlivé vstupenky na mimořádné a neabonentní koncerty ČF a ČSKH i na jednotlivé koncerty abonentních řad ČF a ČSKH včetně veřejných generálních zkoušek.

Katalog koncertní sezony 2017/2018

Informace k prodeji vstupenek na sezonu 2017/2018
 • 18. 4. Zveřejnění programu 122. sezony 2017/18
 • 24. 4. od 10.00 hod. Zahájení předprodeje abonmá, mimořádných koncertů, silvestrovské generální zkoušky, adventních koncertů a vybraných edukativních programů
 • 5. 6. od 10.00 hod. Zahájení předprodeje jednotlivých vstupenek na abonentní koncerty
 • 11. 9. od 10.00 hod. Zahájení prodeje jednotlivých vstupenek na veřejné generální zkoušky
 • Vstupenky rezervované přes stránky www.colosseumticket.cz je nutné vyzvednout na prodejních místech colosseum ticket.
Jak vstupenky koupit

Podívejte se na program koncertů České filharmonie zde.


Nevíte si rady?

Vstupenky si můžete vybrat a zakoupit na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

 


Podívejte se na program koncertů České filharmonie zde.


Nevíte si rady?

Hromadné objednávky

Jste škola, umělecky založená firma nebo skupina milovníků klasické hudby a chystáte se na koncert nebo veřejnou generální zkoušku? K objednávce vstupenek pro skupiny nad 10 osob využijte Zákaznický servis České filharmonie.

Dárkové poukazy

Vybíráte koncert jako dárek a nevíte, zdali se trefíte do vkusu či časových možností obdarovávaného.

Vyberte si jeden z naších dárkových poukazů. Česká filharmonie nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Za poukazy v této hodnotě lze nakoupit vstupenky na koncerty České filharmonie nebo Českého spolku pro komorní hudbu ve stejné nebo vyšší hodnotě (s doplatkem).

Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladně České filharmonie v Rudolfinu nebo si je můžete objednat prostřednictvím zákaznického servisu České filharmonie. Při nákupu dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou ze slev. Dárkový poukaz lze uplatnit pouze v pokladně České filharmonie, v současné době jej bohužel z technických důvodů není možné uplatnit online.

Slevy

Abonenti České filharmonie a ČSKH

Sleva 20 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Slevu je možné uplatnit pouze v pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Abonenti Národního divadla

Sleva 30 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení abonentní vstupenky ND). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých i abonentních vstupenek na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu. Stejné podmínky platí i pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře. Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Studenti do 26 let a děti do 15 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu. Dětskou slevu lze uplatnit i na předplatné Filharmonici na pokračování. Studentská sleva se nevztahuje na edukativní pořady s výjimkou jednotlivých vstupenek na Zkoušku orchestru, večerní Čtyři kroky do nového světa a mimořádné edukativní koncerty 17. 11. 2017 a 15. 04. 2018. Studentská i dětská sleva je uplatnitelná online.

Senioři nad 65 let

Sleva 50 % při nákupu jednotlivých vstupenek na následující koncerty pořádané Českou filharmonií: Mimořádné koncerty, Adventní koncerty a Veřejné generální zkoušky. Slevu nelze uplatnit na koncerty abonentních řad, koncerty Českého spolku pro komorní hudbu a na edukativní pořady s výjimkou jednotlivých vstupenek na Zkoušku orchestru, večerní Čtyři kroky do nového světa a mimořádné edukativní koncerty 17. 11. 2017 a 15. 04. 2018. Sleva je uplatnitelná online. Sleva se nevztahuje na místa k stání a na varhanní empoře.

Klub Vltava

Sleva 20 % pro členy klubu na koncerty pořádané Českou filharmonií a Českým spolkem pro komorní hudbu (po předložení průkazu prokazujícího nárok na slevu). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Klienti a zaměstnanci České spořitelny

Sleva 10 % při nákupu jednotlivých vstupenek a 5 % při nákupu abonmá s výjimkou abonmá Ladíme spolu (po předložení platební karty ČS, respektive zaměstnaneckého průkazu). Slevu je možné uplatnit pouze v pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Zaměstnanci Českých drah

Sleva 10 % při nákupu jednotlivých vstupenek (po předložení zaměstnaneckého průkazu). Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně České filharmonie v Rudolfinu.

Omezení

 • Pro uplatnění slevy je nutné předložit platný doklad prokazující nárok na slevu (lze předložit i kopii platného dokladu). Majitel zlevněné vstupenky je povinen mít u sebe při vstupu do sálu platný doklad prokazující nárok na slevu.
 • Slevy neplatí na vybrané mimořádné koncerty a na doprovodný program edukativních koncertů
 • Slevy nelze uplatnit při koupi dárkového poukazu.
 • Poskytované slevy nelze kombinovat.
 • Výši slevy a typy slev koncertů hostujících souborů si stanovuje pořadatel.
 • Na místa pro vozíčkáře nelze uplatnit žádnou z uvedených slev.
Vrácení a storno vstupenek

Vrácení vstupného na koncerty České filharmonie a Českého spolku pro komorní hudbu je možné pouze při zrušení koncertu nebo změně termínu koncertu. Více informací u konkrétních případů vám podá zákaznický servis ČF.

Vstupenky zakoupené v pokladně ČF v Rudolfinu lze na tomto místě vyměnit po předložení platné vstupenky za vstupenky ve stejné či vyšší hodnotě (s doplatkem rozdílu ceny), a to nejpozději 15 dní před koncertem.
Vstupenky lze vyměnit i za dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1 000 Kč.
Při výměně vstupenek si účtujeme manipulační poplatek 50 Kč za vstupenku.
Vstupenky zakoupené online, tj. eVstupenky nelze stornovat ani vyměnit za vstupenky na jiný koncert.

Důležitá upozornění

 • Při změně nebo zrušení koncertu lze vstupenky vrátit pouze v místě, kde byly zakoupeny.
 • Před zakoupením vstupenky si ověřte viditelnost z místa, které hodláte koupit. Po zakoupení si překontrolujte správnost údajů na vstupence. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
 • Jakýkoliv cizí zásah na vstupence činí vstupenku neplatnou a jejímu držiteli nebude umožněn vstup do sálu.
 • Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s pořizováním a uveřejněním audiovizuálních záznamů z akce, které mohou zachycovat účastníky akce a obecenstvo.