Vstupenky

Česká filharmonie nabízí abonentní a jednotlivé vstupenky na koncerty orchestru České filharmonie a na koncerty Českého spolku pro komorní hudbu. Zájemci o vstupenky mohou vybírat z široké programové nabídky, volit z několika forem platby a rezervace vstupenek či uplatnit některé z poskytovaných slev.

Vstupenky na jednotlivé koncerty
Vstupenky na jednotlivé koncerty

Ročně pořádáme v Rudolfinu desítky koncertů. Vstupenky na ně si můžete zakoupit a rezervovat online anebo se rovnou zastavit u nás na pokladně.

Abonmá neboli předplatné České filharmonie
Abonmá neboli předplatné

Předplaťte si abonmá na některý z koncertních cyklů České filharmonie či Českého spolku pro komorní hudbu. Je to opravdu snadné a získáte řadu výhod.

Veřejné generální zkoušky
Veřejné generální zkoušky

Od koncertní sezony 2016/2017 měníme pravidla prodeje hromadných i jednotlivých vstupenek na generální zkoušky. Co vše je nového?

Slevy a dárkové poukazy
Slevy a dárkové poukazy

Snažíme se, aby byla Česká filharmonie dostupná co největšímu počtu zájemců. A myslíme také na ty, kteří by rádi koncert či celé abonmá darovali svým blízkým.

Zákaznický servis
Zákaznický servis

Nevíte si rady s nákupem vstupenky? Uvítali byste pomoc s výběrem místa? S tímto a mnohým dalším vám pomůže zákaznický servis České filharmonie.

KO-MIX – váš vlastní komorní mix

Lákají vás komorní koncerty v různých abonentních řadách? Tak si sestavte vlastní řadu. Vyberte 4 a více vstupenek a získejte slevu 50 %.