Jérémie Rhorer

© Yannick Coupannec

Alexander Gavrylyuk je pianistickým objevem posledních let. Po vítězství v Horowitzově soutěži, Mezinárodní soutěži v Hamamatsu a Rubinsteinově soutěži nastoupil okamžitě oslnivou mezinárodní kariéru.

Koncert z řady O
Délka koncertu 2 hod
Rudolfinum — Dvořákova síň

Rudolfinum

Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
so 7. 4. 2018 / 15.00
Objednat online

Informace ke vstupenkám a kontakty

Více o vstupenkách

Zákaznický servis České filharmonie

Tel.:  +420 227 059 227

E-mail: info@ceskafilharmonie.cz

Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod. V červenci a srpnu do 15.00 hod.)

Sólově Gavrylyuk vystupoval s Concertgebouw Orchestra Amsterdam, New York Philharmonic, Los Angeles Philharmonic nebo NHK Symphony Orchestra. Spolupracoval s dirigenty Vladimirem Ashkenazym, Herbertem Blomstedtem, Neeme Järvim a Vladimirem Jurowským. Představil se na sólových recitálech ve vídeňském Musikvereinu, londýnské Wigmore Hall, ženevské Victoria Hall a Velkém sále Moskevské konzervatoře. V oblasti komorní hudby spolupracuje s houslistkou Janine Jansen.

Jérémie Rhorer je nejúspěšnějším francouzským dirigentem mladé generace. Je pravidelným hostem v lipském Gewandhausu, u Bamberských symfoniků, Rotterdamské filharmonie, berlínského Konzerthausorchesteru a londýnského Philharmonia Orchestra. Vystupoval na festivalech v Edinburgu, Aix‑en‑Provence, newyorském Mostly Mozart a londýnských BBC Proms. Jako vyhledávaný operní dirigent působí ve Vídeňské a Bavorské státní opeře a v bruselském divadle La Monnaie. V Paříži dirigoval Orchestre National de France i Orchestre de Paris. Rhorer je rovněž úspěšným skladatelem. Za svá díla získal cenu Pierra Cardina a v současné době píše klavírní koncert pro Jeana-Yvese Thibaudeta.